Piegāde un apmaksa

Saviem klientiem mēs nodrošinām EKSPRESS ātru piegādi, kā arī klientiem iespējams preci izņemt preču izdošanas vietā
Mūsu un sadarbības partneru transports, veic piegādi KATRU dienu VISĀ Latvijas teritorijā! Ja nepieciešams, palīdzēsim preci izkraut, uznest! Par to, lūgums brīdināt iepriekš!

Preču saņemšana preču izsniegšanas vietā - bez maksas, darba dienās no plkst.: 08:00-17:00


Piegādes izmaksas un termiņš:

·         Rīgā -  bezmaksas pirkumiem virs 100,00 EUR, zem - 10.00 EUR ; 1 darba dienā, ja prece ir pārdevēja noliktavā;

·         Rīgas raj. – bezmaksas pirkumiem virs 300 EUR, zem 15.00 - 25.00 EUR, līdz 2 darba dienām, ja prece ir pārdevēja noliktavā;

Piegāde pa Latviju

Piegādes izmaksas pa Latviju ir atkarīgas no preces svara, izmēriem un piegādes vietas. Piegāde uz Latvijas lielajām pilsētām ir lētāka, nekā uz pārējo Latvijas teritoriju. Piegādi pa Latviju veic vairākas transporta kompānijas ar kuriem mums ir noslēgts sadarbības līgums par preču piegādi.

Piegādes termiņš 1-5 darba dienām, ja prece ir pārdevēja noliktavā!

Precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc pasūtījuma noformēšanas- atkarībā no Jūsu iepirkuma groza kopējā apjoma, svara un piegādes adreses.

Latvijas lielās pilsētas 

Preču piegāde tiek veikta darba dienās no plkst.: 08:00 - 22:00.


Pēc pasūtījuma noformēšanas / saņemšanas ar Jums sazināsies uzņēmuma pārstāvis, kurš precizēs aptuvenos piegādes laikus.
Ja prece nav pārdevēja noliktavā un ražotāja arī nē, tad preces izgatavošana var aizņemt līdz četrām nedēļām, kā arī piegāde.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet +371 266 55 660 vai rakstiet uz veikals@wellmer.lv
APMAKSAS VEIDI:
  • Bankas pārskaitījums
  • Tiešais on-line apmaksa noformējot pasūtījumu  (SWEDBANK, LUMINOR, SEB, CITADELE, PAYSERA). 
  • Apmaksājot izmantojot "banklink"